Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 17 - 23 lutego

Pan Magiczny Show, spotkanie z Pejterem Długoszem, akcja krwiodawstwa. Zachęcamy do zapoznania się z wydarzeniami w Jastrzębiu.

Jastrzębski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 17 - 23 lutego
Klub HDK PCK zaprasza wszystkich chętnych do udziału w stacjonarnej akcji krwiodawstwa. (fot. archiwum)

CZWARTEK - 17 lutego

17.00 wystąpi Pan Magiczny Show - Familijny Spektakl Iluzji w Kinie „Centrum”. Bilety w cenie 39 zł do nabycia online oraz w kasie Kina „Centrum”.


PIĄTEK - 18 lutego

9.00 - 14.00 Klub HDK PCK zaprasza wszystkich chętnych do udziału w stacjonarnej akcji krwiodawstwa. Akcja odbędzie się w godzinach od 9:00 do 14:00 (rejestracja dawców w godzinach 9:00 - 13:30) przy Komendzie Miejskiej PSP w Jastrzębiu-Zdroju. Dawcą może być każda zdrowa osoba w wieku 18-65 lat, która zabierze ze sobą dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.


NIEDZIELA - 20 lutego

11.00 MOK w Jastrzębiu Zdroju zaprasza na zimową opowieść "Śnieżna Królowa". Spektakl odbędzie się w Kinie Centrum. Bilety w cenie 16 zł do nabycia w kasie kina „Centrum” oraz online.


WTOREK - 22 lutego

18.00 Biblioteka w Jastrzębiu zaprasza na wirtualne spotkanie z Pejterem Długoszem. W trakcie spotkania porozmawiamy o książkach już wydanych i tych, które wkrótce ukażą się nakładem wydawnictwa Silesia Progress. Spotkanie na facebook i You Tube.


ŚRODA - 23 lutego

16.00 - 19.30 Warsztaty teatralne w Domu Zdrojowym. Warsztaty poprowadzi aktor teatralny Radomir Piorun. Dla kogo? Dla chcących zdobyć wiedzę i praktyczne przygotowanie aktora do działań na scenie. Dla instruktorów którzy prowadzą grupy teatralne. Termin: 23.02.2022 r godz.: 16:00 – 19:30, 24.02.2022 r godz.: 16:00 – 19:30. Wstęp wolny.


Poznaj ATRAKCJE NA FERIE w Jastrzębiu:

Biblioteka Główna i Masnówka - więcej informacji

Miejski Ośrodek Kultury - więcej informacji

kino „Centrum” - więcej informacji

MOSiR - więcej informacji


Zobacz co ciekawego u sąsiadów

Raciborski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 17 - 23 luty

Wodzisławski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 17 - 23 luty

Rybnicki imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 17 - 23 luty

Żorski imprezownik. Zapowiedzi wydarzeń 17 - 23 luty

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].