Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Policjanci z Raciborza zatrzymali seryjnego złodzieja

Mężczyzna okradał piwnice budynków w rejonie ulicy Dworskiej, Wileńskiej i Mickiewicza.

Policjanci z Raciborza zatrzymali seryjnego złodzieja
Mężczyzna trafił do aresztu. - Za czyny, których się dopuścił, grozi mu kara do 10 lat więzienia - informuje policja.

Do przestępstw doszło w okresie od 19 stycznia do 6 lutego bieżącego roku. Łupem złodzieja padły elektronarzędzia, narzędzia i rowery. Wartość strat materialnych wyceniono na kwotę kilku tysięcy złotych. Sprawą zajęli się raciborscy kryminalni.

Skradziony rower, który udało się odzyskać policjantom (na zdj. nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu).

- Intensywne policyjne czynności pozwoliły już 7 lutego bieżącego roku trafnie wytypować i zatrzymać na terenie miasta osobę związaną z włamaniami. Złodziejem okazał się 36-letni mieszkaniec Raciborza - czytamy w komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Większość skradzionego mienia udało się odzyskać.

Zestawy kluczy oraz narzędzia, którymi posługiwał się 36-latek podczas włamań do piwnic.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].