Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mieli przy sobie więcej marihuany niż Mata

9 lutego około godziny 20.00 mundurowi patrolujący rejon żorskiego kąpieliska „Śmieszek” zauważyli zaparkowany pojazd pełen młodych mężczyzn w wieku od 22 do 24 lat. Na widok policjantów zaczęli się dziwnie i nerwowo zachowywać.

Mieli przy sobie więcej marihuany niż Mata
fot. poglądowe pexels

Mieli przy sobie więcej marihuany niż Mata

Podczas przeprowadzonej kontroli wyszło na jaw, co stanowiło powód ich niepokoju. W kieszeni jednego z nich policjanci znaleźli papierową torebkę z zawartością zielonego suszu. Po przebadaniu okazało się, że jest to substancja w typie marihuany w ilości 4,5 grama. Następnie cała czwórka została zatrzymana.

24-letniemu żorzaninowi postawiono zarzut posiadania i udzielania substancji zabronionych. Prokurator za popełnione przestępstwa przedstawił karę 8 miesięcy pozbawienia wolności, w zawieszeniu na 2 lata oraz grzywnę w wysokości 1500 zł.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].