Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Areszt dla 20-latka za pobicie i kradzież

Rybniccy kryminalni zatrzymali 20-letniego mężczyznę podejrzanego o rozbój. Agresor uderzał pięściami 19-latka, doprowadzając go do stanu bezbronności, po czym zabrał mu czapkę.

Areszt dla 20-latka za pobicie i kradzież
Agresor trafił za kratki na 3 miesiące. Grozi mu 12 lat, fot. Policja Rybnik

Mundurowi z ogniwa patrolowointerwencynego w Rybniku zostali zaalarmowani, że w rejonie parkingu wielopoziomowego przy ulicy Hallera doszło do rozboju. Okazało się, że napastnik zaczepił młodego rybniczanina, który jeździł w tym rejonie na deskorolce.

Pobił 19-latka

Agresor uderzał pięściami 19-latka, doprowadzając go do stanu bezbronności, po czym zabrał mu czapkę i uciekł. Na miejsce natychmiast wezwano policjantów i powiadomiono o popełnionym przestępstwie. Wtedy do działania przystąpili stróże prawa z Wydziału Kryminalnego.

Agresora zatrzymano

Zatrzymany to 20-letni mieszkaniec Rybnika, który już wcześniej był karany za podobne przestępstwa i był wobec niego zastosowany dwukrotnie środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji. Tym razem został on tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy. Za popełnienie rozboju grozi mu nawet do 12 lat więzienia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
Jan@Niezbedny 09.02.2022 21:18

Pokażcie ryj !