Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Studniówkowy przegląd garderoby. Zobacz najlepsze kreacje wieczorów [ZDJĘCIA]

Wśród setek pięknych, eleganckich i balowych kreacji pojawiło się też kilkanaście wyróżniających się pereł. Zobaczcie najodważniejsze stroje wieczorów studniówkowych, które wpadły nam w oko. Brawa za odwagę!

Studniówkowy przegląd garderoby. Zobacz najlepsze kreacje wieczorów [ZDJĘCIA]
Przejrzeliśmy galerie zdjęć ze studniówek i wybraliśmy najciekawsze stylizacje. Sprawdź, czy znalazłeś/łaś się w zestawieniu

Poloneza czas zacząć! Studniówka uczniów I LO w Wodzisławiu Śląskim

Wśród balowych sukienek ta zrobiła duże wrażenie. Dlaczego? Co w niej takiego nadzwyczajnego? Przede wszystkim krój - idealnie skrojona, podkreślająca figurę, pięknie i lekko falująca, do tego mieniący się materiał z jakiego została wykonana.fot. AgaKa

Wśród balowych sukienek ta zrobiła duże wrażenie. Dlaczego? Co w niej takiego nadzwyczajnego? Przede wszystkim krój - idealnie skrojona, podkreślająca figurę, pięknie i lekko falująca, do tego mieniący się materiał z jakiego została wykonana.

fot. AgaKa

A może jednak zostawić sukienkę w szafie i pójść na studniówkę w garniaku? Dlaczego nie! Odważny i efektowny wybór.

fot. AgaKa

Kolejna bardzo odważna kreacja. Suknia balowa, lecz z prześwitującą spódnicą, podkreślającą nogi.

fot. AgaKa

Biel tylko do ślubu? Okazuje się, że nie. Nie brakowało dziewczyn, które na swój bal zdecydowały się założyć biel.

Studniówka Liceum Plastycznego w Wodzisławiu Śląskim

fot. ska

W naszym zestawieniu nie zabrakło też panów. Jedna z najbardziej oryginalnych kreacji pojawiła się na studniówce Liceum Plastycznego.

fot. ska

Na tej samej studniówce nie zabrakło bieli wśród pań. Do tego dochodzi bardzo oryginalne uczesanie i kolor włosów.

fot. ska

Nie zabrakło też klasyki, zdobionej kwiatami.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].