Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Domowa plantacja marihuany przy Kopernika w Wodzisławiu

Wodzisławscy kryminalni zatrzymali 36-latka, który miał w domu ponad kilogram marihuany. Policjanci odkryli także w jednym z pomieszczeń plantację.

Domowa plantacja marihuany przy Kopernika w Wodzisławiu
36-latek w wynajmowanym domu urządził sobie plantację marihuany, fot. policja Wodzisław

Domowa plantacja w wynajmowanym domu

Wodzisławscy kryminalni wpadli na trop mężczyzny, który miał mieć w domu sporą ilość narkotyków. Informacja zdobyta przez policjantów okazała się trafna. Na ulicy Kopernika stróże prawa odkryli i zlikwidowali domową plantację. Oprócz 53 sadzonek marihuany, kryminalni znaleźli w wynajmowanym przez 36-latka domu przeszło 1300 gramów zielonego suszu tego narkotyku.

Zatrzymany trafił do aresztu

Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Wodzisławiu Śląskim mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące. W sprawie prowadzone jest śledztwo. Zatrzymanemu grozi nawet 10 lat więzienia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].