Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Komendant wojewódzki podziękował byłemu komendantowi z Raciborza za służbę

Inspektor Łukasz Krebs otrzymał od komendanta wojewódzkiego pamiątkowy ryngraf.

Komendant wojewódzki podziękował byłemu komendantowi z Raciborza za służbę
Insp. Łukasz Krebs i nadinsp. Roman Rabsztyn.

Komendant Wojewódzki Policji w Katowicach nadinsp. Roman Rabsztyn pożegnał policjantów ze ścisłej kadry kierowniczej, którzy w tym roku odchodzą na emeryturę. Wśród nich jest insp. Łukasz Krebs, były Komendant Powiatowy Policji w Raciborzu. Spotkanie zorganizowano 7 stycznia 2022 r. (więcej informacji na temat spotkania tutaj: Zmiany na stanowiskach kierowniczych w garnizonie śląskim).

Przypomnijmy, inspektor Łukasz Krebs kierował Komendą Powiatową Policji w Raciborzu od listopada 2015 roku. Służbę w policji rozpoczął od stanowiska dyżurnego, następnie przeszedł wydziały prewencji oraz kryminalny, by w 2011 roku zostać zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim. W 2015 roku awansował na Komendanta Miejskiego Policji w Żorach, a następnie został przeniesiony do Raciborza, gdzie zastąpił insp. Pawła Zająca. 7 stycznia Ł. Krebs odszedł na emeryturę.

Od 29 grudnia 2021 r. obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu pełni nadkomisarz Marek Ryszka. M. Ryszka służbę w Policji rozpoczął w 2006 r. Zaczynał w wodzisławskiej komendzie, pracował m.in. w wydziale przestępstw kryminalnych. W 2018 stanął na czele Komisariatu Policji w Kuźni Raciborskiej. W 2019 r. komisariat w Kuźni mógł poszczycić się największą wykrywalnością przestępstw spośród wszystkich komisariatów w województwie śląskim. W kwietniu 2020 roku M. Ryszka został zastępcą Komendanta Powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].