Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Policjant Marcin Wróblewski z Raciborza odzyskał skradziony rower. W czasie wolnym od służby

Rower znajdował się w opuszczonej kamienicy. Policjant dowiedział się tego w czasie wolnym od służby. Pojechał na miejsce, aby zweryfikować tę informację...

Policjant Marcin Wróblewski z Raciborza odzyskał skradziony rower. W czasie wolnym od służby
Aspirant sztabowy Marcin Wróblewski ze skradzionym rowerem. Dzięki czujności policjanta, jednoślad wrócił już do właściciela.

- Raciborski dzielnicowy 1 stycznia tego roku w czasie wolnym od służby ustalił miejsce przechowywania skradzionego roweru górskiego o wartości około 1300 złotych. Do przestępstwa doszło na przełomie listopada i grudnia ubiegłego roku w Raciborzu przy ulicy Lotniczej. Wówczas złodziej z pomieszczenia dla rowerów ukradł jednoślad. Policjant pojechał sprawdzić ustalone miejsce - opuszczoną kamienicę przy ul. Drewnianej. Odnalazł tam skradziony rower - informuje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

źródło: KPP Racibórz, oprac. żet

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].