Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Schował marihuanę w przyczepce kempingowej

Kilkadziesiąt porcji marihuany zabezpieczyli żorscy policjanci, którzy na drodze zatrzymali mieszkańca powiatu cieszyńskiego. Mężczyzna wiózł w przyczepce kempingowej marihuanę, którą posiadał również w dużych ilościach w miejscu zamieszkania.

Schował marihuanę w przyczepce kempingowej
W przyczepie kempingowej policjanci ujawniki schowane narkotyki

Policjanci żorskiego wydziału kryminalnego na ulicy Kościuszki w Żorach zauważyli kierowcę osobówki z przyczepą kempingową, który na ich widok zaczął się nerwowo zachowywać. Stróże prawa postanowili sprawdzić, czym spowodowana jest jego podejrzane zachowanie i na pobliskim parkingu zatrzymali go do kontroli.

Na podłodze pojazdu policjanci zauważyli szklaną lufkę. Następnie przeszukali samochód oraz przyczepę, w której ujawnili puszkę i pudełko ze sporą zawartością marihuany oraz gotówkę w kwocie 9000 zł, 100 euro, 15 funtów, a także 500 koron czeskich.

Kolejne porcje narkotyku w domu

Następnie razem z psem tropiącym policjanci przeszukali dom zatrzymanego mężczyzny, gdzie również ujawnili nielegalny susz roślinny. Łącznie stróże prawa zabezpieczyli u mężczyzny 50 gramów marihuany.

34-latkowi postawiono już zarzuty, a sprawą zajmie się teraz sąd. Za posiadanie narkotyków grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].