Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Renifery i Mikołaj na wodzisławskim Rynku. Byli też jego pomocnicy [ZDJĘCIA, WIDEO]

W sobotę, 18 grudnia na wodzisławskim Rynku pojawiła się zagroda z reniferami. Był też Mikołaj i jego pomocnicy.

Renifery i Mikołaj na wodzisławskim Rynku. Byli też jego pomocnicy [ZDJĘCIA, WIDEO]

Święta na Rynku

Przez cały weekend 17-19 grudnia najmłodsi mogą przejechać się na darmowej karuzeli, która usytuowana jest obok wejścia na Świąteczny Jarmark. W sobotę pojawiła się kolejna atrakcja - zagroda z dwoma żywymi reniferami o imionach Maniek i Palma. Był też Mikołaj i jego pomocnicy oraz wielkie czerwone sanie. Chętni mogli zrobić sobie zdjęcie z Mikołajem (pierwsze 200 osób otrzymywało gratisowe zdjęcie w formie drukowanej). Chętnych do zobaczenia zagrody nie brakowało. Renifery cieszyły się wielkim zainteresowaniem szczególnie wśród najmłodszych. Na niedzielę przewidziane jest rozstrzygnięcie świątecznego konkursu na stroik oraz pokaz gotowania. 

Zobacz wideo

Zobacz więcej

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].