Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Poszukiwnia zaginionego 39-latka z Zabrza. Jego samochód odnaleziono w lesie nieopodal Rud [AKTUALIZACJA]

TEKST AKTUALIZOWANY

Policjanci proszą o pomoc wszystkie osoby, które mają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zagionionego [DANE OSOBOWE ZOSTAŁY USUNIĘTE Z POWODU USTANIA PODSTAWY POSZUKIWAŃ - ODNALEZIENIA CIAŁA ZAGINIONEGO MĘŻCZYZNY].

Poszukiwnia zaginionego 39-latka z Zabrza. Jego samochód odnaleziono w lesie nieopodal Rud [AKTUALIZACJA]

Policjanci z Zabrza w dalszym ciągu poszukują 39-letniego XXX, który 15 grudnia około 12.00 wyszedł do przychodni i do chwili obecnej nie ma z nim kontaktu. 16 grudnia policjanci odnaleźli jego samochód w Rudach (pow. raciborski).

Samochód odnaleziono na skraju lasu, a dziś (17 grudnia - red.) od rana w tym rejonie zorganizowano poszukania, w których biorą udział policjanci zabrzańskiej komendy, mundurowi z katowickiego oddziału prewencji policji, strażacy oraz służby Leśne - czytamy w komunikacie policji.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komendy Miejskiej Policji w Zabrzu tel. 47 8543 200 bądź z najbliższą jednostką Policji nr 112, 997.

Rysopis zaginionego

Mężczyzna z wyglądu na 35 – 40 lat, 168 cm wzrostu, normalnej budowy ciała, włosy ciemne krótkie.

Ubiór zaginionego

W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę beżowo-szarą, spodnie dresowe, buty sportowe koloru czerwonego.

źródło: KMP w Zabrzu, oprac. żet

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].