Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Damski bokser z Raciborza dotkliwie pobił 32-latkę. Kobieta ma złamany nos i szczękę

Mężczyzna jest znany raciborskiej policji. Teraz trafił do aresztu. Maksymalny wymiar kary za przestępstwa, które popełnił, to pięć lat więzienia.

Damski bokser z Raciborza dotkliwie pobił 32-latkę. Kobieta ma złamany nos i szczękę
Sąd nie miał wątpliwości, że 41-latek z Raciborza powinien trafić do aresztu na trzy miesiące. (fot. KPP Racibórz).

41-letni raciborzanin przyjechał do Rydułtów po swoją 32-letnią znajomą 8 grudnia. Zabrał ją do samochodu, a następnie dotkliwie pobił i groził śmiercią.

- Policjanci natychmiast przystąpili do działań, efektem było w Raciborzu na ulicy Władysława Reymonta zatrzymanie podejrzanego, którym okazał się 41-letni mieszkaniec Raciborza. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - informuje nadkom. Mirosław Szymański.

Śledczy zarzucają 41-latkowi pozbawienie wolności, uszkodzenie ciała oraz wielokrotne kierowanie gróźb karalnych do 32-letniej poszkodowanej. Ponadto ustalono, że 7 grudnia mężczyzna groził pozbawieniem życia 67-letniej mieszkance Raciborza.

- W piątek 10 grudnia raciborski sąd - na wniosek raciborskich śledczych i prokuratora - podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Teraz 41-latkowi grozi nawet 5 lat więzienia - dodaje nadkom. Mirosław Szymański, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

Nieoficjalnie ustaliliśmy, że 41-latek i 32-latka pozostawali w nieformalnym związku. Mężczyzna pobił kobietę, czego skutkiem są m.in. uraz nosa oraz szczęki.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].