Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

1000 (!) porcji narkotyków. Mieszkaniec Wodzisławia aresztowany

Wodzisławscy kryminalni zatrzymali 43-letniego mężczyznę, który w mieszkaniu posiadał blisko 1000 porcji narkotyków. W piątek sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mieszkańca Wodzisławia Śląskiego.

1000 (!) porcji narkotyków. Mieszkaniec Wodzisławia aresztowany
Mężczyzna był w posiadaniu marihuany i dopalaczy

Wodzisławscy kryminalni uzyskali informację o pewnym mężczyźnie, który w swoim mieszkaniu na terenie Wodzisławia Śląskiego może przechowywać większe ilości narkotyków. W trakcie przeszukania stróże prawa znaleźli u 43-letniego mężczyzny prawie 560 porcji marihuany oraz około 400 działek dilerskich tzw. dopalaczy.

W związku z popełnionym przestępstwem mężczyzna został zatrzymany i usłyszał prokuratorskie zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu do 10 lat więzienia. Na wniosek śledczych sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny.

3 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~karolizydorczyk (89.64. * .149) 16.01.2022 21:48

macie downa wszyscy to jest lekarstwo

~Kamilwe (89.250. * .18) 14.12.2021 09:33

Droga redakcjo ptoeze mi wyjaśnić czy jest porcja?

~MieszkaniecSWD (31.174. * .144) 13.12.2021 15:08

Kara powinna byś surowa - nalepiej jakby kazano mu to naraz zjeść...