Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dom Kultury Niedobczyce zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy

Już w niedzielę 12 grudnia od godziny 10 do 18  odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy w Domu Kultury w Niedobczycach.

Dom Kultury Niedobczyce zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy
Zdjęcie poglądowe. Unsplash, licencja CC

Dom Kultury Niedobczyce zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy

Jeżeli poszukujesz idealnych ozdób świątecznych lub chcesz po prostu miło spędzić czas w niedzielę, to zdecydowanie musisz wybrać się na Jarmark Bożonarodzeniowy w Domu Kultury w Niedobczycach. 

Tego dnia będzie możliwość zakupienia pięknego rękodzieła tworzonego przez uczestników terapii zajęciowej Latarnia. 

Prócz tego, oczywiście znajdzie się również miejsce dla innych wystawców rękodzieła i manufaktury. 

Zaplanowano również występy artystyczne przygotowane przez podopiecznych Domu Kultury. 

Jeżeli zgłodniejesz podczas świątecznych zakupów na Jarmarku, to w Kawiarence na Pięterku będą serwowane smakołyki i napoje. 

Wstęp jest wolny.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].