Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Białych świąt prawdopodobnie nie będzie

Wszystko mogłoby wskazywać na to, że czekają nas magiczne, białe święta – w końcu śnieg już pada. Nic bardziej mylnego. W Wigilię Bożego Narodzenia prawdopodobnie będzie nam towarzyszyć jesienna, wręcz słoneczna pogoda. 

Białych świąt prawdopodobnie nie będzie
Zdjęcie: archiwum

Białych świąt prawdopodobnie nie będzie

Musimy nacieszyć się śniegiem, póki możemy. Rewelacji nie ma, na dworze jest chłodno i szaro, a śnieg nie jest białym, połyskującym w zimowym słonku puchem. Plucha i lód – tym właśnie musimy się teraz zadowolić, ponieważ na zimową pogodę w Święta Bożego Narodzenia raczej nie mamy co liczyć. 

Jak podaje portal ekologia.pl, 24 grudnia pogoda będzie... ładna, o ile można to tak nazwać, biorąc pod uwagę to, że Wigilia raczej nie kojarzy się nikomu z wysoką temperaturą i słońcem. 

Śniegu nie będzie, to jest niemalże pewne

24 grudnia możemy liczyć 7 stopni w dzień i 4 stopnie wieczorem, bez żadnych opadów. 

Pierwszy dzień świąt wcale nie prezentuje się lepiej. 4 stopnie z przejaśnieniami na niebie.

Nieco chłodniej będzie 26 grudnia, bo na dworze będą 2 stopnie. 

Cóż, chyba pozostaje nam sztuczny śnieg. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Ktos18 (91.225. * .244) 30.11.2021 22:13

Nic nowego,śnieg będzie na Wielkanoc