Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Poseł Maciej Kopiec zawiadomił prokuraturę w sprawie Ł. Mejzy

Wiceminister w rządzie PiS, Łukasz Mejza jest na ustach całej Polski. Wirtualna Polska ujawniła, że polityk zarabiał na ludzkiej tragedii i cierpieniu, oferując leczenie nieuleczalnych chorób, takich, jak rak czy stwardnienie rozsiane. Poseł Maciej Kopiec postanowił złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.

Poseł Maciej Kopiec zawiadomił prokuraturę w sprawie Ł. Mejzy
Na zdjęciu: Maciej Kopiec i Anita Kucharska-Dziedzic

Poseł Maciej Kopiec zawiadomił prokuraturę w sprawie Ł. Mejzy

Leczenie autyzmu, choroby Parkinsona nowotworu, a to wszystko za "jedynie" 80 tys. dolarów. Mejza i jego firma postanowiła zarobić na tragedii wielu ludzi. Czy mamy do czynienia nie tylko z oszustwem, ale również narażeniem zdrowia i życia? Sposoby leczenia, które stosowano w firmie Mejzy miały nie mieć żadnego medycznego potwierdzenia. 

Maciej Kopiec postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. 

Niezależni dziennikarze Wirtualna Polska poinformowali, iż spółka związana z posłem Łukasz Mejza, pełniącym funkcję wiceministra w rządzie Mateusz Morawiecki, postanowiła za 80 tys. dolarów obiecywać leczenie raka, dystrofii, autyzmu i wiele innych chorób, które są wielką tragedią w życiu człowieka. Terapie miały nie być potwierdzone medycznie, a związku z tym mogły być po prostu niebezpieczne.
Postanowiliśmy wraz z posłanką Anita Kucharska-Dziedzic skierować do prokuratury zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, którego treść przeczytacie w komentarzu.
To niedopuszczalne, aby człowiek o takich zarzutach, do których się nie odniósł pozostał bezkarny, a jeszcze wiekszą hańbą jest to, że zasiada w parlamencie i obejmuje Ministerstwo Sportu i Turystyki – informuje poseł. 
Maciej Kopiec zaapelował również do premiara i innych posłów.
Panie premierze Morawiecki, Panie ministrze Bortniczuk, Panie pośle Bielanie, Panie wicepremierze ds. bezpieczeństwa Kaczyński, Panie prokuraturze generalny i ministrze Ziobro. Dlaczego opinia publiczna nie doczekała się z Waszej strony oświadczenia? Dlaczego ktoś z takimi zarzutami pełni państwową funkcję? Przecież jesteście „za ochoroną życia”! Gdzie Wasze wartości, które wymieniacie przez każdy możliwy przypadek? Sytuację takie jak te ukazują Wasze prawdziwe oblicze – grzmi Maciej Kopiec.
Poseł na Sejm postawił sprawę jasno, ostro komentują sytuację. Teraz razem z posłanką Anitą Kucharską-Dziedzic, postanowili zgłosić sprawę do prokuratury

Ludzie

Maciej Kopiec

Poseł na Sejm

8 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~doSzaryMieszkaniec (188.137. * .10) 02.12.2021 08:59
oceniono 2 razy
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~SzaryMieszkaniec (91.204. * .100) 02.12.2021 01:04
oceniono 2 razy
0

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~ciekawy (188.137. * .185) 28.11.2021 19:52
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

wikary23 - zapomnieli jeszcze dodać że to wina Tuska :)

~wikary23 (217.138. * .37) 28.11.2021 11:54
oceniono 4 razy
2
Zgłoś

Oczywiście jak na fanów "Dobrej Zmiany" o oszukiwaniu biednych ludzi walczących ze śmiertelną chorobą w komentarzach nic, tylko atak na gościa co to zgłosił. Brawo! W niedziele w kościele w pierwszej ławce !

~doponiżej (188.137. * .10) 26.11.2021 07:46
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Zajmuje się Łagowem w Zielonej Górze a wybierany był w Wodzisławiu i Rybniku

~MichałGR (89.151. * .104) 26.11.2021 06:39

Dlaczego ten Poseł ani razu nie był na posiedzeniu rady Miasta SWD ?

~antyTUSK (185.70. * .134) 25.11.2021 17:01
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Kopiec jak cała lewica- zajmuje się naglącymi sprawami i dba o interes Polski xD

~Gloster (188.147. * .95) 25.11.2021 12:16
oceniono 3 razy
1
Zgłoś

Co ten człowiek lewicy zrobił wogole dla Polski?
Nic dobrego.