Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

50-lat razem. Małżonkowie z Radlina świętowali swoje jubileusze [ZDJĘCIA, WIDEO]

We wtorek, 23 listopada w restauracji Wrzosy w Radlinie odbyła się uroczystość podczas której burmistrz miasta Radlin, Barbara Magiera wręczyła jubilatom medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

50-lat razem. Małżonkowie z Radlina świętowali swoje jubileusze [ZDJĘCIA, WIDEO]
Przeżycie razem 50-lat w związku małżeńskim to w dzisiejszych czasach nie lada wyczyn. 20 radlińskich par odebrało z rąk pani burmistrz medale za długoletnie pożycie małżeńskie.

50-lat po ślubie czyli Złote Gody

Wydarzenie rozpoczęło przywitanie przez panią burmistrz przybyłych na uroczystość szanownych jubilatów. Nie zabrakło wierszy w języku śląskim w wykonaniu dzieci oraz odśpiewania uroczystego "100 lat" oraz "Niech żyją jubilaci". Następnie wręczono odznaczenia za długoletnie pożycie małżeńskie. Uroczystość uświetniły występy artystyczne.

Wszyscy jubilaci świętujący Złote Gody otrzymali medale za długoletnie pożycie małżeńskie - odznaczenie o kształcie stylizowanej, sześciopromiennej gwiazdy z dwiema srebrzonymi różami i napisem „za długoletnie pożycie małżeńskie”.

Lista tegorocznych jubilatów:

 1. Barbara i Andrzej Bochniak
 2. Jolanta i Ryszard Brzezinka
 3. Anna i Adam Danowscy
 4. Anna i Franciszek Gancarz
 5. Irena i Werner Koczy
 6. Maria i Henryk Koterba
 7. Jadwiga i Marian Kuczera
 8. Maria i Stanisław Mańka
 9. Anna i Bernard Muszer
 10. Maria i Alojzy Nowak
 11. Urszula i Mieczysław Nowiccy
 12. Donata i Edward Pająk
 13. Maria i Tadeusz Pędziałek
 14. Krystyna i Edward Pietruszewscy
 15. Eugenia i Wiesław Prusaczyk
 16. Jolanta i Jerzy Radeccy
 17. Marta i Jerzy Szulc
 18. Maria i Zbigniew Sojka
 19. Krystyna i Andrzej Śmietana
 20. Halina i Jan Szeliga

Zobacz krótkie wideo

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].