Jarmark Bożonarodzeniowy zawita do Wodzisławia. W programie między innymi... karuzela

Tegoroczny Wodzisławski Jarmark Bożonarodzeniowy wystartuje 13 grudnia. Okazjonalne ozdoby, rękodzieła, a także przysmaki to tylko niektóre z propozycji, w jakie zaopatrzone będą stoiska.

Jarmark Bożonarodzeniowy zawita do Wodzisławia. W programie między innymi... karuzela

W Wodzisławiu Śląskim po raz kolejny odbędzie się Jarmark Bożonarodzeniowy. Przedświąteczne zakupy będzie można zrobić codziennie od 13 do 23 grudnia w godz. 12.00-19.00.

Darmowa karuzela, renifer oraz pokaz gastronomiczny

Dodatkowo od 17 do 19 grudnia najmłodsi będą mogli skorzystać z darmowej karuzeli.

Natomiast w weekend 18-19 grudnia odbędą się pokaz gastronomiczny, spotkania z Kołami Gospodyń Wiejskich oraz pojawi się zagroda renifera. Atrakcjom towarzyszyć będzie muzyka uliczna.

Warsztaty

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na bożonarodzeniowe warsztaty w ramach cyklu „Tu i teraz”. Pełne świątecznych inspiracji spotkanie odbędzie się 3 grudnia, w piątek o godz. 18.00 w WCK. Tematem spotkania będzie bombka bożonarodzeniowa z przestrzennym widoczkiem. Własnoręcznie wykonana ozdoba może zostać wykorzystana jako świąteczna dekoracja, może też stać się upominkiem dla bliskiej osoby. O twórczy przebieg spotkania zadba lokalna artystka, Julia Jarząbek - pasjonatka rękodzieła i dekoratorka. Na warsztaty obowiązują zapisy i opłata w wysokości 40 zł. Więcej informacji WCK.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~MichałKurzawa (5.174. * .203) 22.11.2021 15:33

A czy temu wszystkiemu będzie towarzyszyć oświetlenie którego w zeszłym roku chyba zabrakło

~Super (93.179. * .78) 19.11.2021 15:59
oceniono 1 raz
1
Zgłoś

Super