Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Rowerzystka upadła, a kierowca odjechał. Policjanci proszą o pomoc

Do zdarzenia drogowego doszło na ul. Starowiejskiej w Raciborzu 3 listopada około godz. 16.30. Charakter obrażeń rowerzystki wskazuje, że mogły one powstać wskutek kontaktu z ciężarówką. Tymczasem kierowca tego samochodu nie zatrzymał się i pojechał dalej.

Rowerzystka upadła, a kierowca odjechał. Policjanci proszą o pomoc
Informacje przekazywane przez świadków wielokrotnie pozwalały ustalić dokładne okoliczności oraz przebieg tych zdarzeń. Na zdjęciu dyżurka Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu.

- Kierująca rowerem jadąc chodnikiem utraciła panowanie nad prowadzonym pojazdem, w wyniku czego upadła częściowo na jezdnię, w czasie w którym kierujący pojazdem ciężarowym prawdopodobnie koloru niebieskiego o nieustalonych numerach rejestracyjnych przejeżdżał ulicą Starowiejska zgodnie z kierunkiem poruszania się rowerzystki - czytamy w komunikacie policji.

Rowerzystka doznała obrażeń ręki. Lekarze stwierdzili, że charakter obrażeń wyklucza, aby powstały one wskutek upadku. Zachodzi więc podejrzenie, że obrażenia powstały wskutek kontaktu z ciężarówką. Kierowca ciężarówki - być może nawet nieświadomy tego, co się stało - odjechał w kierunku ul. Głubczyckiej.

- W związku z powyższym zwracamy się z uprzejmą prośbą do wszelkich osób mających jakiekolwiek informację na temat przedmiotowego zdarzenia drogowego w tym pojazdu ciężarowego mogącego uczestniczyć w wypadku oraz ewentualnych bezpośrednich świadków zdarzenia lub osób przemieszczających się w tym czasie ww. odcinkiem drogi z rejestratorami jazdy o kontakt telefoniczny pod numerem 47 85 56 230 lub 200, osobisty w Wydziale Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu (pokój 228) albo na adres mailowy kryminalny@raciborz.ka.policja.gov.pl - czytamy w komunikacie policji.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].