Szmaragdowe i diamentowe gody w Wodzisławiu. 12 par świętowało swoje jubileusze [ZDJĘCIA]

3 listopada w sali konferencyjnej na wodzisławskim dworcu PKP 12 par świętowało swoje szmaragdowe i diamentowe gody. Nie zabrakło władz miasta.

Szmaragdowe i diamentowe gody w Wodzisławiu. 12 par świętowało swoje jubileusze [ZDJĘCIA]
Na zdjęciu państwo Zdancewicz, świętujący 60-lecie pożycia małżeńskiego

Były życzenia, dużo uśmiechu, listy gratulacyjne oraz upominki, tradycyjny toast i odśpiewanie "100 lat". W uhonorowaniu par, które przeżyły w związku małżeńskim 55 i 60 lat udział wzięli: Joanna Kamińska, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, prezydent miasta Wodzisławia Śląskiego, Mieczysław Kieca oraz jego zastępca Izabela Kalinowska. Wydarzenie uświetniła swoim występem sopranistka oraz skrzypaczka, Joanna Spandel.

Szmaragdowe gody

4 pary świętujące 55-lat po ślubie

4 pary świętowały 55-lat pożycia małżeńskiego. Byli to: Mroczkowski Zygmunt i Marianna, Papciak Józef i Małgorzata, Piechaczek Józef i Irena, Stabla Józef i Ola. Na wspólnym zdjęciu pozują z prezydentem, jego zastępcą i kierownik wodzisławskiego USC.

Diamentowe gody

8 par świętujących 60-lat po ślubie

8 par świętowało 60-lecie pożycia małżeńskiego. Byli to: Biskup Zdzisław i Krystyna, Gamoń Józef i Adela, Kawik Roman i Edyta, Mazur Roman i Maria, Radecki Zygmunt i Hildegarda, Szymala Stanisław i Gertruda, Zdancewicz Antoni i Irena oraz Zdechlikiewicz Eugeniusz i Karin. Na wspólnym zdjęciu pozują z prezydentem, jego zastępcą i kierownik wodzisławskiego USC. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].