Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jutro na osiedlach w Żorach może wystąpić problem z wodą

W środę 27 października mieszkańcy żorskich osiedli mogą odczuwać problemy związane z niskim ciśnieniem wody w mieszkaniach. To efekt prac prowadzonych przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów. 

Jutro na osiedlach w Żorach może wystąpić problem z wodą
Obniżone ciśnienie wody może wystąpić w Żorach 27 października w godzinach 4.00-5.30.

Jutro na osiedlach w Żorach może wystąpić problem z wodą

Niskie ciśnienie w kranach mogą odczuć mieszkańcy osiedla Pawlikowskiego, osiedla 700-lecia, osiedla Księcia Władysława,  Osiedla Broniewskiego oraz osiedla Powstańców Śląskich. 

Problem z wodą może wystąpić w godzinach od 4.00 do 5.30, kiedy prowadzone będą prace na sieci wodociągowej przez Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów. - Przepraszamy za utrudnienia i liczymy na Państwa wyrozumiałość - informują pracownicy GPW. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].