Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

18-latek zatrzymany z narkotykami w Radlinie

Policjanci z Komisariatu Policji w Radlinie we wtorek, 19 października zatrzymali 18-latka, który posiadał przy sobie środki odurzające. Mężczyznę zdradziło jego nerwowe zachowanie na widok oznakowanego radiowozu.

18-latek zatrzymany z narkotykami w Radlinie

We wtorek około godziny 16.30, na ul. Korfantego w Radlinie podczas patrolu miasta funkcjonariusze z Zespołu Patrolowego Komisariatu Policji w Radlinie zwrócili uwagę na mężczyznę, który na widok oznakowanego radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać. Policjanci  podjęli w stosunku do tego mężczyzny czynności służbowe. Okazało się, iż 18-letni mieszkaniec Rybnika miał w kieszeni środki odurzające (marihuana) w ilości ponad 10 gram. Mężczyzna został zatrzymany, usłyszał już zarzut. Teraz o jego losie zdecyduje sąd. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].