Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ile kosztowały Dni Raciborza 2021?

Co ciekawe, honoraria artystów nie były najbardziej kosztowną częścią imprezy.

Ile kosztowały Dni Raciborza 2021?
Spacer po raciborskich podwórkach z grupą Fanfara Awantura oraz koncert zespołu na rynku to jedna z bardziej kosztownych pozycji Dni Raciborza 2021 r.

- Ogólny koszt Dni Miasta to ok. 160 000 zł - informuje nas Rafał Krzyżok z Urzędu Miasta Racibórz. W tej kwocie zawierają się m.in.: honoraria wykonawców, nagłośnienie, sceny, technika, oświetlenie, prąd, wyżywienie i zakwaterowanie artystów, opłaty ZAiKS, projekt i druk plakatów, ulotek i baneru, dekoracja plaży, transport sceny.

Najbardziej kosztowne pozycje Dni Raciborza 2021 to:

1. Sceny, nagłośnienie, oświetlenie, prąd, czyli cała technika

2. koncert Magdy Steczkowskiej z Raciborską Orkiestrą Plania z udziałem Marcina Wyrostka

3. Koncert Fanfary Awantury połączony ze spacerem po raciborskim podwórkach.

Przypomnijmy, tegoroczne Dni Raciborza zorganizowano w dniach 19-22 sierpnia. Nie było koncertów gwiazd. Zamiast tego raciborzanom zaproponowano szereg mniejszych wydarzeń, m.in.: spektakl na placu Ofki Piastówny i ludową potańcówkę, koncert w rytmach bałkańskich, country, reggae i elektro (rynek i plaża miejska), zabawę na basenie.

Dni Raciborza 2021 [PROGRAM][RELACJA] 22 wiadomości, 31 komentarzy w dyskusji, 964 zdjęcia, 1 film

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Rack (46.204. * .251) 17.09.2021 17:45

Wyrzucone pieniądze na Magdę Steczkowską. Najgorszy występ.

~Tanio (78.133. * .164) 17.09.2021 13:19

Taniocha. Sam memoriał miał kosztować ponad sto, a nic ciekawego na nim nie bywało i trwał tylko 2 dni. Koncert takich Rubików, Budek Suflera czy Kultu to koszty tupu sto tysięcy, a atrakcja trwa 2 godziny. Ile kosztował koncert Lady Punk w Lubomi albo Dni Kietrza?