Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Uczestnicy RowerON-u 2021! Dziś ostatni dzień do końca wyzwania!

Czas płynie jak szalony. To ostatni moment, aby z sukcesem ukończyć największe rowerowe wyzwanie w regionie. Lato dobiega końca, a z nim I edycja wyzwania rowerowego RowerON. Ponad 1000 uczestników od 21 czerwca realizuje główną ideę tegorocznej imprezy – przejechanie 10 tras wyznaczonych przez organizatorów celem zdobycia medalu, tytułu Mistrza RowerON-u 2021 i wspaniałych nagród. Mamy nadzieję, że podczas realizacji wyzwania oprócz dobrej zabawy, poznaliście wyjątkowe i urokliwe miejsca w naszym regionie i będziecie chętnie do nich wracać. A jeśli jeszcze nie przejechaliście 5 tras -  nie zwlekajcie i wsiadajcie na koło - został jeszcze tylko dzisiejszy dzień na ukończenie wyzwania.

Uczestnicy RowerON-u 2021! Dziś ostatni dzień do końca wyzwania!
Zostało tylko 8 dni na zrealizowanie wyzwania - przypomina Ekipa RowerON-u

Przejechałeś już minimum pięc tras? A może wszystkie dziesięć?

Po pierwsze - GRATULUJEMY! Ukończyłeś wyzwanie. Przygotuj zdjęcia dokumentujące przejechanie tras RowerON-u (zdjęcia z punktów na trasach) i wyślij je do nas w terminie od 22 do 26 września za pośrednictwem formularza na stronie www.roweron.pl. Formularz jest na razie nieaktywny i zostanie „uruchomiony” od 22 do 26 września.
Pamiętaj! By wziąć udział w przyznawaniu medali i nagród, musisz wysłać nam zgłoszenie w podanym terminie!

Spraw sobie prezent. Ten unikatowy medal może być Twój!

Jeszcze nie zrealizowałeś wyzwania?

Spokojnie, masz jeszcze 8 dni, to naprawdę sporo czasu. Pamiętaj, że RowerON ma na celu dobrą zabawę i aktywność na świeżym powietrzu, więc nie poddawaj się i nie rezygnuj z jego realizacji. Jeśli zastanawiasz się jaką trasę wybrać, szukasz motywacji, a może kompana do wspólnej wycieczki - wejdź na grupę https://www.facebook.com/groups/roweronnowiny, miejsca pełnego pozytywnej energii, tworzonego przez lokalnych cyklistów.

Każdy kto przejedzie miminum pięć tras tegorocznej edycji RowerON 2021 zdobędzie unikatowy medal, a wszyscy Mistrzowie RowerON-u (którzy przejadą wszystkie 10 tras) mają szansę na wygranie dodatkowych nagród!

Mamy dla Was: Rower Trekkingowy Kross, plecaki i kaski rowerowe, odblaskowe pokrowce przeciwdeszczowe na plecaki, sakwy rowerowe, profesjonalne bidony i kubki termiczne, lampki „czołówki”, zestawy narzędzi rowerowych, voucher na serwis roweru oraz voucher na meble o wartości 500 zł

Powodzenia!

Wsiadaj na koło, będzie wesoło!


Organizatorem I edycji RowerON-u jest Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o. Wydawnictwo Nowiny, jako wydawca tygodników Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatnych czasopism Magazyn Rybnicki, Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie i regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl (zasięg działania – Subregion Zachodni woj. śląskiego), serwisu rekrutacyjnego Praca.nowiny.pl oraz pomysłodawca i organizator wielu akcji społecznych, od wielu lat promuje lokalny patriotyzm, tradycje i zdrowy styl życia. Nasze projekty tego typu np. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Skarby Ziemi Raciborskiej i Wodzisławskiej”, „100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości”, „Kupuję-Ratuję”, „Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty”,  „Festiwal Przedsiębiorczości”, „InspiratON. Czas na Zawodowców” od lat cieszą się uznaniem i mają duży rezonans społeczny i medialny, a nawet zdobywają uznanie w ogólnopolskich konkursach branżowych.

Patronami medialnymi wydarzenia jest Radio Vanessa FM, Raciborska Telewizja Kablowa RTK oraz Telwizja TVS.

Dziękujemy również za wspaniałe wsparcie sponsorom głównym i partnerom naszego projektu. Jesteście fantastyczni! To przede wszystkim dzięki Waszemu wsparciu RowerON 2021 jest największą imprezą rowerową w regionie. Dziękujemy!

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~fanklubprezesa (46.223. * .80) 17.09.2021 13:47

Kiepski licznik macie w tytule!