Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

38-latka z Rybnika zatrzymana z narkotykami w Radlinie

Policjanci z Komisariatu Policji w Radlinie zatrzymali 38-letnią mieszkankę powiatu rybnickiego. Kobieta posiadała przy sobie ponad 65 gramów marihuany. Grozi jej teraz do 10 lat więzienia.

38-latka z Rybnika zatrzymana z narkotykami w Radlinie

38-latka z narkotykami wpadła w Radlinie

Policjanci z Komisariatu Policji w Radlinie podczas patrolu na ul. Hallera podjęli czynności służbowe wobec 38-letniej mieszkanki powiatu rybnickiego. Kobieta na widok policjantów zaczęła się nerwowo zachowywać. Jak się okazało, w swojej torebce miała worek strunowy z zawartością zielonego suszu.

Marihuana w worku

Kobieta została zatrzymana, trafiła do policyjnej celi, a narkotyki zabezpieczono. Badanie środków odurzających wykazało, że jest to marihuana o łącznej wadze ponad 65 gramów. Kobieta została już przesłuchana i usłyszała zarzut za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Decyzją prokuratora została objęta dozorem policyjnym. Za przestępstwo posiadania znacznej ilości środków odurzających ustawa przewiduje karę do 10 lat więzienia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].