Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Dni Raciborza 2021 w telegraficznym skrócie

Przeżyjmy to jeszcze raz. Tegoroczne Dni Raciborza obfitowały w szereg atrakcyjnych wydarzeń, w czterech różnych lokacjach w mieście.

Dni Raciborza 2021 w telegraficznym skrócie

Był: ŚLĄSKI CZWARTEK ze spektaklem pt. RōŻŏWISKŏ, czyli ślōnskie kwiotki na dachu Tęczowej w reż. W.Chowańca, potańcówka ludowa z kapelami: Fedaki i Dejcie pozór na Placu Ofki, ROZTAŃCZONY PIĄTEK i spacer z Fanfarą Avanturą po raciborskich podwórkach, koncerty na rynku w bałkańskich klimatach muzycznych awanturników z Fanfary oraz countrowych rytmach z Alicją Boncol i Koalicją oraz na plaży miejskiej w klimatach electro: z Linią Nocną i Dj Furrierem, GORĄCA SOBOTA i Karaiby na niby oraz Reggae nad Odrą za sprawą Damiana Syjonfama, Kamila Przeliorza czyli DnS - Selecta, Macabris i Splendid Sound oraz RODZINNA NIEDZIELA w Parku im. M. Roth z atrakcjami dla najmłodszych, w tym Run Kids i pokaz cyrkowców z Ostravy, koncertami Sióstr Wajs, K. Blokesza, J. Dębiny i M. Dębiny i pięknym finałem w postaci koncertu Magdy Steczkowskiej z raciborską orkiestrą Plania oraz specjalnym udziałem Marcina Wyrostka.

Realizacja video: Rafał Soliński

Muzyka: Fanfara Avantura

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].