Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

#RowerON 2021: Już 4-5 września FIT Challenge na najwyższą liczbę spalonych kalorii na rowerze. Wygraj nagrody!

Do końca I edycji wyzwania RowerON 2021 zostały trzy tygodnie. My jednak nie zwalniamy tempa i już w najbliższy weekend startujemy z czwartym challenge'em – FIT Challenge na najwyższą liczbę spalonych kalorii na rowerze w ciągu 2 dni. Zobacz szczegóły poniżej i powalcz o super nagrody – lampki rowerowe przód i tył „Knog” oraz kubki termiczne „Camelbak”.

#RowerON 2021: Już 4-5 września FIT Challenge na najwyższą liczbę spalonych kalorii na rowerze. Wygraj nagrody!

Co możesz wygrać?

1 nagroda kategoria mężczyzn – lampki rowerowe przód i tył Knog + kubek termiczny Camelbak

1 nagroda kategoria kobiet – lampki rowerowe przód i tył Knog + kubek termiczny Camelbak

Sponsorami nagród są Sklep Rowerowy Sokół i firma CAMPBOX z Raciborza.

Co musisz zrobić?

  • by wziąć udział w przyznaniu nagrody za najlepszy wynik (liczba spalonych kalorii) musisz być zarejestrowanym uczestnikiem RowerON-u 2021
  • dokładnie 4 i 5 września wsiadaj na rower i przejedź dowolną trasę/trasy, by spalić jak najwięcej kalorii (niezależnie od pogody)
  • sam wybierasz trasę/trasy, którą pojedziesz
  • w trakcie przejazdu skorzystaj z dowolnej aplikacji rowerowej, by udokumentować swój wynik (liczba spalonych kalorii)
  • maksymalnie do 6 września do godz. 23.59 wyślij nam screeny z Twojej aplikacji rowerowej celem udokumentowania wyniku (liczby spalonych kalorii) za pośrednictwem formularza na stronie www.roweron.pl
  • nie możesz używać rowerów elektrycznych i wspomaganych elektrycznie podczas challenge`u!

Powodzenia!

Więcej szczegółów w regulaminie­­­­ na stronie www.roweron.pl

Dołącz też do grupy @RowerON na Facebooku i bądź na bieżąco.

Wsiadaj na koło, będzie wesoło!


Organizatorem I edycji RowerON-u jest Wydawnictwo Nowiny Sp. z o.o. Wydawnictwo Nowiny, jako wydawca tygodników Nowiny Raciborskie, Nowiny Wodzisławskie, bezpłatnych czasopism Magazyn Rybnicki, Nowiny Jastrzębskie, Nowiny Żorskie i regionalnego portalu informacyjnego Nowiny.pl (zasięg działania – Subregion Zachodni woj. śląskiego), serwisu rekrutacyjnego Praca.nowiny.pl oraz pomysłodawca i organizator wielu akcji społecznych, od wielu lat promuje lokalny patriotyzm, tradycje i zdrowy styl życia. Nasze projekty tego typu np. „Cudze chwalicie, swego nie znacie – Skarby Ziemi Raciborskiej i Wodzisławskiej”, „100 Autorytetów na 100-lecie Niepodległości”, „Kupuję-Ratuję”, „Kupuję-smakuję. Wybieram polskie produkty”,  „Festiwal Przedsiębiorczości”, „InspiratON. Czas na Zawodowców” od lat cieszą się uznaniem i mają duży rezonans społeczny i medialny, a nawet zdobywają uznanie w ogólnopolskich konkursach branżowych.

Patronami medialnymi wydarzenia jest Radio Vanessa FM, Raciborska Telewizja Kablowa RTK oraz Telwizja TVS.

Dziękujemy również za wspaniałe wsparcie sponsorom głównym i partnerom naszego projektu. Jesteście fantastyczni! To przede wszystkim dzięki Waszemu wsparciu RowerON 2021 jest największą imprezą rowerową w regionie. Dziękujemy!
 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].