Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Kąpielisko Obora zmieniło się w Karaiby. Zobaczcie, jakie atrakcje dla dzieci przygotowali "piraci" z OSiR-u i Pracowni Przyszłości [ZDJĘCIA] [FILM]

Malowanie buziek, zabawa w dmuchanym statku, poszukiwanie skarbów - to tylko część atrakcji "Karaibów na niby". Wydarzenie wpisało się w Dni Raciborza 2021.

Kąpielisko Obora zmieniło się w Karaiby. Zobaczcie, jakie atrakcje dla dzieci przygotowali "piraci" z OSiR-u i Pracowni Przyszłości [ZDJĘCIA] [FILM]
"Karaiby na niby" to kolejna familijna propozycja w ramach Dni Raciborza 2021. Przy okazji przypominamy, że 22 sierpnia zaplanowano "Rodzinną niedzielę" w parku Roth. W programie m.in.: bieg dla dzieci (godz. 14.00), pokazy cyrkowców (godz. 15.30) oraz koncert Sióstr Wajs i Stonogi (godz. 16.30).

21 sierpnia Dni Raciborza 2021 przeniosły się na basen, gdzie od godziny 11.00 można było skorzystać z atrakcji przygotowanych w ramach akcji "Karaiby na niby". Dzieci mogły do woli bawić się w dmuchanym akwarium oraz na pirackim statku. Na głodomorów czekał darmowy popcorn. Zawarte w nim kalorie z pewnością przydały się podczas przeciągania liny oraz poszukiwania skarbu, który piraci ukryli gdzieś na terenie ośrodka.

Impreza została zorganizowana przez pracowników Ośrodka Sportu i Rekreacji w Raciborzu, wspieranych przez członków Stowarzyszenia "Pracownia Przyszłości" oraz załogę Fitness World.

Asia Stanisz-Cebula, Aneta Jurczyk, Milena, Maja, Anna Rychlik, Edyta Burdach, Dominika Piasecka, Małgorzata Mężyk, Zuzia, Tomasz Kuryłowicz, Anastazja Kunakh, czyli pracownicy i wolontariusze Ośrodka Sportu i Rekreacji, "Fitness World" oraz "Pracownicy Przyszłości". To właśni oni zabrali zapewnili dzieciom zabawę.

Patryk Wysocki przyjechał na "Oborę" z synem Oskarem tylko przez wzgląd na atrakcje przygotowane dla dzieci w ramach "Karaibów na niby".

Wicedyrektor OSiR Tomasz Bieliński, Joanna Stanisz Cebula i Tomasz Kuryłowicz czuwali nad całością przedsięwzięcia.

Konferansjer imprezy Przemysław Dorczak z Colorfull Events (Rybnik).

Mały Filip na chwilę został piratem. Chłopiec przyszedł na imprezę razem z mamą Angeliką i braciszkiem Antosiem.

Więcej zdjęć z imprezy tutaj:

Dni Raciborza 2021 - Karaiby na niby [ZDJĘCIA]

Dni Raciborza 2021 [PROGRAM][RELACJA] 22 wiadomości, 31 komentarzy w dyskusji, 964 zdjęcia, 1 film

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Karaib1 (68.183. * .146) 22.08.2021 06:47

KROKODYLA NIE WIDZIALEM

~Człowiekqqq (5.173. * .183) 21.08.2021 23:59
oceniono 1 raz
-1
Zgłoś

Widzieli wyscie Karaiby.. szkoda słów.. biedaków Polaków w CH.. robić.. tyle potraficie