Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Biegi dla dzieci, cyrkowcy z Ostrawy i koncerty. Przed nami rodzinna niedziela w parku Roth [DNI RACIBORZA 2021]

- Rodzinna Niedziela w Parku Roth obfitować będzie w wiele atrakcji dla dzieci i ich rodziców: dmuchańce, animacje, ale również program artystyczny i sportowy - informuje Raciborskie Centrum Kultury.

Biegi dla dzieci, cyrkowcy z Ostrawy i koncerty. Przed nami rodzinna niedziela w parku Roth [DNI RACIBORZA 2021]
W Parku im. M. Roth stanie takie oto wahadło jak na załączonym obrazku i będziemy mogli podziwiać akrobacje cyrkowców z użyciem takiego sprzętu.

Oto program imprezy (21.08.2021 r.):

  • 14.00 - Run Kids - biegi dla najmłodszych
  • 15.30 - pokaz cyrku młodzieżowego z grupy Circus trochu jinak z Ostravy
  • 16.30 - Siostry Wajs & Stonoga - koncert dla dzieci

Cirque Teen Academy to sześcioosobowa młoda grupa cyrkowa, która nie boi się wyzwań. Proponują akrobatyczne popisy z dużą dawką humoru. Wystąpią Adéla, Michal, Vanda, Sofie, Veronika i Natálie.

Siostry Wajs & Stonoga zespół muzyczny wykonujący piosenki dla dzieci, założony w 2014 przez pochodzące ze Śląska Agnieszkę Wajs i Patrycję Wajs. Mają na swoim koncie osiem popularnych płyt i składanek dla dzieci.

Siostry śpiewają autorskie piosenki skomponowane specjalnie z myślą o najmłodszych. Ich autorski krążek „Siostry Wajs & Stonoga” był nominowany do nagród muzycznych FRYDERYKI 2016 w kategorii „Muzyczny Debiut Roku”.

źródło: RCK, oprac. ż


Zobacz również:

Dni Raciborza 2021 [PROGRAM][RELACJA] 22 wiadomości, 31 komentarzy w dyskusji, 964 zdjęcia, 1 film
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].