Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Karaoke w samym centrum Raciborza - bo śpiewać każdy może! [ZDJĘCIA]

Na raciborskim rynku po godzinie 19 zgromadzili się miłośnicy śpiewania z tekstem wyświetlonym na rzutniku. Całą zabawę karaoke rozpoczął prowadzący Krzysztof Koziarski. Kilka numerów na rozgrzewkę ściągnęły zainteresowanych ludzi pod kolumna Matki Boskiej. Długo jednak nie trzeba było czekać, aby pierwsi chętni sięgnęli po mikrofon i pokazali, co potrafią.

Karaoke w samym centrum Raciborza - bo śpiewać każdy może! [ZDJĘCIA]

Krzysztof Koziarski to przebojowy człowiek, miłośnik bluesa, konferansjer, nauczyciel gry na gitarze i keyboardzie w Nędzy, akustyk. K. Koziarki ma też doświadczenie w prowadzeniu karaoke - robił to w dawnej Piwiarni Warka.

Kolejna edycja karaoke na raciborskim rynku zostanie zorganizowana 13 sierpnia (godz. 18.00).

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Lenon (5.173. * .134) 01.08.2021 21:53

Mała frekwencja była bo tam się nie dało przebywać na taki ogłuszający poziom hałasu ten Koziarski nastawił aparaturę. Nigdy więcej takich imprez i tego gościa. Jak już to w polach ale i tam szkoda zwierząt. Czy on myśli, że ludzie są głusi? Jak można tak hałasować na Rynku mieszkają ludzie a i zwykli przechodnie nie zasłużyli aby ich bronią akustyczną atakować. Z Rynku trzeba się było jak najszybciej się ewakuować.

~oliviaKraken (178.255. * .168) 01.08.2021 15:58

Frekwencja nie poraża, a trzeba było wybrać utwór z refrenem :
"jaki ten Darek jest sympatyczny
I chociaż zalet on nie ma licznych
lecz sympatyczny to on jest!!!"

pół urzędu by się zleciało ...