Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ukradł torebkę z centrum obuwniczego

W miniony weekend dwóch dzielnicowych podczas przemieszczania się pomiędzy rejonami w Żorach zauważyło mężczyznę, który wzbudził ich podejrzenia, gdyż niósł damską torebkę. Postanowili to sprawdzić, gdyż pomimo, że nie ma w tym nic złego coś podpowiadało im, aby go wylegitymować.

Ukradł torebkę z centrum obuwniczego

Chociaż mężczyzna na początku próbował ich okłamać, umiejętnie poprowadzona rozmowa skłoniła 21-latka do ujawnienia prawdy i przyznania się do kradzieży. Jak się okazało ukradł ją chwilę wcześniej z popularnego centrum obuwniczego, gdzie za sprawą policjantów w nienaruszonym stanie wróciła do dalszej sprzedaży. Amator damskich torebek został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Wpadły też nastolatki z narkotykami

Natomiast sobotę, 5 czerwca inny dzielnicowy podczas obchodu osiedla 700-lecia zauważył w parku dwóch nastolatków, którzy na jego widok zaczęli się nerwowo zachowywać. Kiedy podszedł by sprawdzić co mają na sumieniu okazało się, że pod ławką leży woreczek z zielonym suszem. Po poddaniu testowemu badaniu substancji wyszło na jaw, że jest to marihuana, której bracia nie zdążyli wypalić ze względu na reakcję policjanta. 18-latek, do którego należał susz został zatrzymany, jeszcze tego samego dnia usłyszał zarzuty i dobrowolnie poddał się karze.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].