Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Łukasz Dwornik nowym prezesem spółki JSW Szkolenie i Górnictwo

Nowym prezesem spółki córki JSW został Łukasz Dwornik, długoletni doradca eurodeputowanego Bolesława Piechy.

Łukasz Dwornik nowym prezesem spółki JSW Szkolenie i Górnictwo
To pierwsze stanowisko Łukasza Dwornika (z lewej) związane z górnictwem

Obecny prezes JSW SiG, Łukasz Dwornik posiada wykształcenie wyższe. Dwornik związany był z eurodeputowanym Bolesławem Piechą, w biurze którego pracował jako doradca. Łukasz Dwornik we wcześniejszej karierze zawodowej związany był również z Narodowym Funduszem Zdrowia. Jest także radnym Rady Miasta Rybnik, gdzie pełnił funkcję wiceprzewodniczącego Komisji Gospodarki Komunalnej. Dwornik był również członkiem Komisji Komunikacji i Transportu Zbiorowego oraz Komisji Samorządu i Bezpieczeństwa.

2 komentarze

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~eliasz (193.46. * .252) 19.05.2021 12:22

karierowicz wykształcony w liceum Atena :)) prywatna firma oświatowa :))) zero doświadczenia zawodowego

mhl999 18.05.2021 16:26

czyli realnie był nikim