Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Miasto szuka kandydatów do „Złotego Wawrzyna”

Zgłoszenia przyjmowane są do 31 maja br. Kto może otrzymać to wyróżnienie oraz do kiedy i gdzie należy złożyć wniosek?

Miasto szuka kandydatów do „Złotego Wawrzyna”
Kazimierz Cichy, pasjonat, historyk i miłośnik ziemi wodzisławskiej otrzymał Złotego Wawrzyna w 2019 roku

WODZISŁAW ŚL. Zgodnie z regulaminem nadawania „Złotego Wawrzyna” wniosek o przyznanie nagrody mogą składać: przewodniczący Rady Miejskiej, komisje rady, prezydent, organizacje pozarządowe, których siedzibą jest miasto Wodzisław Śląski oraz co najmniej 100 mieszkańców miasta.

Wzór wniosku oraz klauzula zgody na przetwarzanie danych osobowych dostępne są w Biurze Obsługi Klienta (ulica Bogumińska 4B). Wypełniony wniosek powinien wpłynąć do Urzędu Miasta do 31 maja danego roku. Po tym terminie wszystkie wnioski zostają rozpatrzone przez Kapitułę, która przedstawia kandydatów do nagrody prezydentowi. Osoba uhonorowana „Złotym Wawrzynem” otrzymuje statuetkę.

Nagrodę honorową „Złoty Wawrzyn” przyznaje Prezydent Miasta na wniosek Kapituły Nagrody osobom urodzonym lub zamieszkałym w Wodzisławiu Śląskim oraz osobom identyfikującym się ze społecznością Wodzisławia Śląskiego lub instytucjom za wybitne osiągnięcia ze szczególnym uwzględnieniem dziedzin: gospodarki, nauki, kultury, sportu i działalności społecznej.

(art)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].