Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Masz już 18 lat? To świetnie! Teraz możesz samodzielnie otworzyć konto dla młodych i korzystać do woli z wszystkich usług

Jesteś licealistą lub studentem? Chcesz wygodnie dysponowanować swoimi środkami finansowymi? Załóż Konto Jakie Chcę dla młodych w Santander Banku i wygodnie korzystaj z bankowości internetowej i mobilnej.


Masz już 18 lat? To świetnie! Teraz możesz samodzielnie otworzyć konto dla młodych i korzystać do woli z wszystkich usług

Otwórz Konto Jakie Chcę w promocji i zyskaj gwarantowany bonus, jeśli spełnisz proste warunki!

Złóż wniosek o Konto Jakie Chcę przez internet lub u doradcy telefonicznego w okresie od 1 do 30 kwietnia 2021 r. wyraź wszystkie zgody określone w regulaminie promocji do 31 maja 2021 r. oraz podaj aktualne dane kontaktowe

50 zł premii w pierwszej turze otrzymasz w czerwcu 2021 r.

Jeśli w maju 2021 r. spełnisz łącznie poniższe warunki:

 • zapewnisz wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonasz i nie odwołasz min. 5 transakcji bezgotówkowych za minimum 10 zł
 • zalogujesz się do aplikacji Santander mobile

200 zł premii w drugie turze otrzymasz w sierpniu 2021 r.

Jeśli w czerwcu 2021 r. oraz w lipcu 2021 r. spełnisz łącznie poniższe warunki:

 • spełnisz wszystkie warunki z pierwszej tury promocji
 • zapewnisz wpływ na konto min. 1000 zł
 • wykonasz i nie odwołasz min. 5 transakcji bezgotówkowych za minimum 10 zł
 • zalogujesz się do aplikacji Santander mobile

OTWÓRZ KONTO ONLINE >>>

Przystąp do programu poleceń i zarabiaj więcej

Zapraszaj znajomych w bardzo prosty sposób. W bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej w zakładce Polecaj Bank wygenerujesz kod polecającego.

 1. Przekaż kod polecającego znajomemu
 2. Znajomy podaje Twój kod, kiedy otwiera konto z kartą Dopasowaną. Loguje się i korzysta z bankowości internetowej. Płaci kartą Dopasowaną i przynajmniej raz BLIKIEM. Wystarczy, że zrobi zakupy łącznie za minimum 300 zł.
 3. Spełnijcie warunki promocji
 4. Po spełnieniu wszystkich warunków promocji otrzymujecie nagrody: Ty i Twój znajomy – po 50 zł na Wasze konta.

Im więcej polecasz, tym więcej zyskujesz. Możesz polecić konto nawet 10 osobom i otrzymać do 500 zł.

OTWÓRZ KONTO ONLINE >>>

Opłacaj rachunki i zyskaj do 300 zł rocznie

Za opłacanie swoich rachunków (faktur) z Konta Jakie Chcę otrzymasz zwrot na konto. Rachunki możesz opłacać przelewem, zleceniem stałym, poleceniem zapłaty – jak Ci wygodnie i jak lubisz.

Na Twoje konto otzymasz zwrot 1% wartości zapłaconych rachunków za gaz, prąd, internet, telefon i telewizję.

Możesz obniżyć swoje rachunki do 25 zł miesięcznie i do 300 zł rocznie.

Jeśli chcesz otrzymywać zwroty za rachunki przedstaw ostatnią fakturę od dostawcy. Możesz to zrobić wygodnie w bankowości internetowej, pod numerem 19999 lub w najbliższym oddziale. Faktura musi być wystawiona na Twoje nazwisko lub w przypadku rachunku wspólnego - współposiadacza konta.

OTWÓRZ KONTO ONLINE >>>

Zarabiaj 1% na lokacie mobilnej

 • Gwarancja stałego oprocentowania 1% w skali roku
 • Wkład od 1000 zł do 20 000 zł
 • Czas trwania - 4 miesiące
 • Z lokaty mobilnej możesz skorzystać tylko raz
 • Lokata nie jest odnawiana (możesz otworzyć tylko jeden rachunek lokaty mobilnej)
 • Lokata dostępna w walucie krajowej (PLN)
 • Lokatę założysz szybko w aplikacji Santander mobile
 • Zgromadzone środki są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny
 • Możesz ją otworzyć, jeśli masz konto osobiste lub oszczędnościowe

OTWÓRZ KONTO ONLINE >>>

Wygodnie korzystaj z aplikacji mobilnej gdziekolwiek jesteś! Bank masz zawsze przy sobie z aplikacja Santander mobile

 • Płatności zbliżeniowo telefonem
  Płatności zbliżeniowo zegarkiem
 • BLIK
 • kantor wymiant walut
 • Bilety, parking, taksówki
 • Bieżące powiadomienia

Materiał zawiera linki afiliacyjne, co oznacza, że jeśli z niego skorzystasz otzrymamy malą prowizję od reklamodawcy, a Ty wesprzesz rozwój portalu. Koszystanie z linku afiliacyjnego nie wpływa na warunki dla Klienta.

Tekst sponsorowany