Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Koniec z wypadkami i kolizjami przy przedszkolu "Stokrotka"?

Projekt "Bezpieczna Starowiejska", który zwyciężył w ostatniej edycji budżetu obywatelskiego, doczekał się realizacji. Na ul. Starowiejskiej w Raciborzu zamontowano monitoring prędkości.

Koniec z wypadkami i kolizjami przy przedszkolu "Stokrotka"?
Radarowe wyświetlacze prędkości zamontowano na ul. Starowiejskiej w Raciborzu (fot. Inicjatywa Lokalna Racibórz/Facebook).

Na ul. Starowiejskiej w Raciborzu, nieopodal przedszkola "Stokrotka", siedziby ZPC "Mieszko" oraz ogródków działkowych zamontowano dwa radarowe wyświetlacze prędkości. Dodajmy, że w minionych latach właśnie w tym rejonie relatywnie często dochodziło do kolizji i wypadków drogowych.

Radarowe wyświetlacze prędkości zostały zamontowane w ramach realizacji projektu "Bezpieczna Starowiejska" zgłoszonego przez radnego powiatowego Tomasza Cofałę w ostatniej edycji budżetu obywatelskiego. Był to projekt dzielnicowy. Na jego realizację zagłosowało 296 mieszkańców Nowych Zagród.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].