Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Konkurs plastyczny dla dzieci z okazji Światowego Dnia Ziemi

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. organizuje konkursy dla dzieci i młodzieży ze szkół powiatu wodzisławskiego. Konkursy zostały podzielony na trzy kategorie: dla uczniów klas I-III, klas IV-V oraz VII-VIII i uczniów szkół ponadpodstawowych.

Konkurs plastyczny dla dzieci z okazji Światowego Dnia Ziemi

Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody. Ponadto trzy szkoły podstawowe oraz jedna ponadpodstawowa, które najbardziej zmobilizują swoich uczniów do udziału w konkursie, zostaną uhonorowane tytułem "Eko szkoły" oraz nagrodzone kartą podarunkową o wartości 1 tysiąca złotych. Kwotę będzie można wykorzystać w sklepie ze sprzętem elektronicznym.

Tematy konkursów

  • "Stworek Wodociągorek” - konkurs dla uczniów klas I-III. Prace plastyczne powinny być wykonane dowolną techniką, w formacie A4 i A3. Powinny przedstawiać maskotkę promującą PWiK Sp. z o.o. w Wodzisławiu Śląskim.
  • "Graj w niebieskie" lub "Maskotka wodociągowa" - konkurs dla uczniów klas IV-V. Uczestnicy mają za zadanie stworzenie gry planszowej lub przestrzennej na temat wodociągowokanalizacyjny lub zaprojektować, wykonać i nazwać maskotkę wodociągową promującą Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wodzisławiu Śląskim.
  • "Dekada po wybudowaniu kanalizacji - co się zmieniło?" - konkurs dla uczniów klas VII-VIII i szkół ponadpodstawowych. Aby wziąć udział w konkursie należy stworzyć wideo o tematyce wodociągowo-kanalizacyjnej. Ma promować i podkreślać rolę budowy sieci kanalizacyjnej dla ekosystemu.

Prace należy nadesłać do 12 kwietnia br. Szczegółowe informacje dotyczące konkursu można znaleźć na oficjalnej stronie projektu.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].