Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Mężczyzna, który rozbił się podczas pościgu, przewoził w aucie narkotyki

Wczoraj informowaliśmy o pościgu za pijanym kierowcą, który zakończył się stłuczką na ulicy Przemysłowej w Rybniku. Jak się okazuje, mężczyzna miał w samochodzie sporą ilość narkotyków. 

Mężczyzna, który rozbił się podczas pościgu, przewoził w aucie narkotyki

Do pościgu doszło wczoraj, około godziny 9.20 w Rybniku, w dzielnicy Piaski. Dyżurny rybnickiej komendy otrzymał zgłoszenie od przypadkowego świadka, który zawiadomił mundurowych o nietrzeźwym kierowcy peugeota, który podczas jazdy wjechał na chodnik i najprawdopodobniej jest pijany. W tym rejonie byli właśnie dzielnicowi, którzy wykonywali czynności związane z kontrolą osób objętych kwarantanną. Po chwili, w rejonie ulicy Przemysłowej stróże prawa zauważyli kierowcę osobówki, który poruszał się z dużą prędkości. Policjanci przy użyciu sygnałów świetlnych i dźwiękowych nakazali zatrzymać się kierowcy. Wówczas pijany mężczyzna przyspieszył i zaczął uciekać. Policjanci ruszyli za nim w pościg. Po około kilometrze kierujący peugeotem uderzył w pojazd marki Mercedes, a następnie w betonowe ogrodzenie. Stróże prawa obezwładnili go i zatrzymali. Okazało się, że 24-latek miał on blisko 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Dodatkowo została mu pobrana krew do badań. Ponadto podczas przeszukania jego samochodu kryminalni znaleźli 16 gramów marihuany. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat więzienia.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~Fikuśna (168.119. * .117) 04.03.2021 10:51

Dlaczego policja naraża niewinne osoby? Trzeba do G.. strzelać a nie narażać niewinnych ludzi.