Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Magdalena Kozubska z raciborskiego Ekonomika zwyciężyła w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Podatkach

Uczennica Zespołu Szkół Ekonomicznych w Raciborzu pokonała rywali z całej Polski, a jej praca pt. "Ochrona przedsiębiorstwa w dobie COVID-19" zdobyła najwyższe uznanie komisji konkursowej.

Magdalena Kozubska z raciborskiego Ekonomika zwyciężyła w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Podatkach
Uczennica ZSE w Raciborzu Magdalena Kozubska.

Magdalena Kozubska jest tegoroczną maturzystką ZSE w Raciborzu. Do konkursu przygotowywała się pod okiem nauczycielki Olgi Małek. Nagrodą za zwycięstwo w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Podatkach, oprócz satysfakcji i prestiżu, była wartościowa nagroda rzeczowa (laptop).

Uroczystość wręczenia nagród zorganizowano 5 lutego w siedzibie Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Katowicach.

źródło: ZSE Racibórz, oprac. ż

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].