Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jeden dzień i 39 wykroczeń. Winni kierowcy i piesi

22 stycznia policjanci z raciborskiej drogówki przeprowadzili akcję NURD (niechronieni uczestnicy ruchu drogowego). Oto rezultat tych działań.

Jeden dzień i 39 wykroczeń. Winni kierowcy i piesi
Zdjęcie poglądowe (arch. KPP Racibórz).

Policjanci ujawnili 26 wykroczeń popełnionych przez kierowców, którzy naruszyli przepisy związane z ruchem pieszych. - Ponadto mundurowi ujawnili również 13 pieszych, którzy popełnili wykroczenia w ruchu drogowym - informuje nadkom. Mirosław Szymański z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, apelując do wszystkich uczestników ruchu drogowego o przestrzeganie przepisów. Jednocześnie policjant przypomina pieszym i rowerzystom o konieczności używania elementów odblaskowych - nie tylko poza obszarem zabudowanym, ale również na wszystkich nieoświetlonych drogach (również w obszarze zabudowanym).

źródło: KPP Racibórz, oprac. żet

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~SzaryKierowca76 (91.204. * .100) 25.01.2021 16:08

Czemu tak mało ukaranych pieszych i rowerzystów ???