Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Pozbądź się długów raz na zawsze i wrócić do normalnego życia!

Z długami borykają się miliony Polaków. Ludzie popadają w długi na skutek różnych okoliczności. Czasami to efekt braku roztropności w zaciąganiu zobowiązań, a czasami splot różnych, nierzadko tragicznych, okoliczności. Sytuacji w tej kwestii nie poprawił także lockdown związany z epidemią koronawirusa. Także należysz do osób, które posiadają długi? Nie trać nadziei. Z tej sytuacji jest wyjście – upadłość konsumencka.

Pozbądź się długów raz na zawsze i wrócić do normalnego życia!

Jeśłi wpadłeś w pętlę zadłużenia i nie widzisz szansy na spłatę zaciągniętych zobowiązań, możesz ogłosić upadłość konsumencką. Celem tego postępowania jest oddłużenie niewypłacalnego konsumenta, czyli osoby fizycznej, która nie prowadzi działalności gospodarczej.

Ogłoszenie bankructwa sprawia, że osoba fizyczna zostaje uwolniona od zobowiązań finansowych. Jeżeli sąd uzna Twoje argumenty, wydane zostanie postanowienie o ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Postępowania egzekucyjne wobec dłużnika zostają zawieszone, a z momentem uprawomocnienia się postanowienia o ogłoszeniu upadłości osoby fizycznej zostają umorzone.

Od momentu, w którym w życie weszły przepisy upraszczające całą procedurę upadłościową, już ponad 20 000 osób pozbyło się długów! 

Kancelaria FINFOCUS ma duże doświadczenie w prowadzeniu spraw o upadłość konsumencką. Znajdujemy dla naszych klientów najlepsze rozwiązania, pomagamy skompletować dokumenty i przeprowadzamy przez proces upadłości, tak by wiązał się on dla Ciebie z jak najmniejszym stresem. Jeśli masz dość telefonów od windykatorów, ciągłego strachu i zamartwiania się - pomożemy Ci.

Ogłoszenie upadłości konsumenckiej to skuteczne pozbycie się długów i dobry start w lepsze życie. 

Materiał zewnętrzny