Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
JastrzebieOnline.pl
JastrzebieOnline.pl JastrzebieOnline.pl to najczęściej odwiedzany portal z Jastrzębie-Zdroju. Codziennie tysiące mieszkańców miasta dowiaduje się od nas o wydarzeniach dziejących się w Jastrzębiu.
eZory.pl
eZory.pl eZory.pl to nowy portal o Żorach stworzony z myślą o dostarczaniu najświeższych i aktualnych informacji lokalnych dla mieszkańców Żor, dotyczących wydarzeń kulturalnych, społecznych, sportowych oraz ważnych informacji miejskich.
AgroNowiny.pl
AgroNowiny.pl Regionalny portal dla rolników. Najnowsze Wiadomości dla rolników, ceny i fachowe porady. Produkcja rolna, hodowla, uprawy, aktualne cenniki rolnicze, technika rolnicza, prawo i agrobiznes.
HistoriON.pl
HistoriON.pl HistoriON to portal dla pasjonatów lokalnej historii. Odkryj fascynującą historię naszego regionu - ciekawe artykuły, wydarzenia, ikony PRL-u, kartka z kalendarza, bohaterowie lokalni, ludzie tej ziemi i biografie na nowym portalu HistoriON.pl
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Zadbaj o swoje finanse w Nowym Roku! Wybierz najlepszą lokatę!

Lokata bankowa to idealne miejsce dla Twoich oszczędności, jeśli zależy Ci na pewnym zysku. Lokata to umowa z bankiem, że wpłacasz do niego pieniądze na określony czas. Po upływie czasu trwania umowy bank zwraca Ca pieniądze wraz z należnymi odsetkami. Pomyśl sobie - dostaniesz nawet kilkaset złotych odsetek tylko za to, że Twoje pieniądze leżą w banku. Dobra propozycja, prawda?

Zadbaj o swoje finanse w Nowym Roku! Wybierz najlepszą lokatę!

Jeśli więc w najbliższym czasie nie planujesz większych wydatków i chcesz dobrze wykorzystać zgromadzone środki, warto wybrać lokatę. Na oprocentowanie lokat bankowych główny wpływ mają decyzje Rady Polityki Pieniężnej, która ustala wysokość stóp procentowych. Od ponad 5 lat stopy procentowe są rekordowo niskie, a mając na uwadze aktualną sytuację gospodarczą trudno spodziewać się ich wzrostu w najbliższym czasie.

Najkorzystniejsze lokaty bankowe to niekoniecznie te, które mają najwyższe oprocentowanie, ale takie, które mają również odpowiednio wysoki limit wpłat i długi okres trwania. Jeśli więc w najbliższym czasie pieniądze nie będą Ci potrzebne, to warto wybrać nawet kilkuletnią lokatę. Na niej zarobisz najwięcej, ale relatywnie długo będziesz musiał poczekać na ten zysk.

Gdy zależy Ci na szybkim zarobku, dobrym rozwiązaniem dla Ciebie będą kilkumiesięczne lokaty bankowe.

Lokata na Nowe Środki oferowana przez Getin Bank to ciekawe rozwiązanie jeśli masz dodatkowe fundusze na których chcesz trochę zarobić. W zamian za nowe środki Getin Bank proponuje wyższe oprocentowanie. W wariancie 2 miesięcznym wynosi ono  – 1,2 proc., 3-miesięcznym – 1,0 proc., natomiast 6-miesięcznym – 0,6 proc. Kwota maksymalna lokaty na nowe środki w Getin Banku wynosi 300 000 zł. Dodatkowo w tej edycji promocji, możesz założyć aż 3 lokaty, w rezultacie lokując na warunkach promocyjnych nawet 900 000 zł. To rzadko spotykane na rynku saldo.

Jeśłi szukasz oferty 3-miesięcznej lokaty warto wybrać jedną z najlepszych ofert na rynku – Lokatę Happy Idea Banku. Oprocentowanie depozytu wynosi obecnie 2,90% w skali roku, co gwarantuje zysk netto w dniu zapadalności lokaty na poziomie 57,92 zł. Akceptowalna kwota wsadu mieści się w przedziale od 500 zł do 20 000 zł. Oferta skierowana jest do nowych tylko klientów banku. Lokatę założyć można online lub bezpośrednio w oddziale. Co ważne, Idea Bank nie wymaga założenia konta osobistego, ani skorzystania z innych produktów bankowych.

Wsród rocznych lokat na uwagę zasługuje lokata standardowej oferowanej przez estoński Inbank. Depozyt zwraca uwagę oprocentowaniem stałym w wysokości 1,45% w skali roku. Proponowana stawka gwarantuje zysk na poziomie 58,72 zł. Akceptowalna kwota wsadu mieści się w przedziale od 5 000 do 50 000 zł, ale pojedynczy klient może założyć kilka lokat, których łączne saldo nie przekroczy 400 000 zł. Depozyt skierowany jest do nowych i obecnych klientów Inbanku i można złożyć go wyłącznie online. Za bezpieczeństwo zdeponowanych środków odpowiada estońska wersja BFG.

W zależności od tego na jaki cel odkładasz środki wybierz depozyt, który odpowiada Twojej konkretnej sytuacji. Jeśli wiesz, że za 2-3 miesiące będziesz potrzebować gotówki, skorzystaj z krótkoterminowej lokaty, a ewentualne pozostałe środki odłóż w depozycie na dłuższy okres czasu. Takie podejście pozwoli Ci wybrać najlepszą lokatę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Materiał zawiera linki afiliacyjne.

Materiał zewnętrzny