Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Już jest film promujący trzecie wydanie książki "Jo był ukradziony" [WIDEO]

Zakończyły się prace związane z produkcją filmu promującego trzecie wydanie książki "Jo by ł ukradziony", opowiadającej o Tragedii Górnośląskiej. Film Studia Filmowego BP możecie zobaczyć również w naszym portalu. 

Już jest film promujący trzecie wydanie książki "Jo był ukradziony" [WIDEO]
Autorzy książki opowiedzieli o dotąd niepublikowanych historiach związanych z Tragedią Górnośląską.

Już jest film promujący trzecie wydanie książki "Jo był ukradziony"

Autorzy książki "Jo był ukradziony" wraz z przedstawicielami stowarzyszenia Moje Miasto z Rydułtów wzięli udział w nagraniu do filmu, promującego trzecie wydanie publikacji. Opowiedzieli o dotąd niepublikowanych historiach związanych z Tragedią Górnośląską. 

Trzecie wydanie publikacji "Jo był ukradziony" zostało uzupełnione o niepublikowane dotąd historie Ślązaków, którzy byli ofiarami Tragedii Górnośląskiej. Nowe wydanie książki powstało dzięki wsparciu finansowemu Miasta Rydułtowy oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego w Katowicach. Nakład trzeciego wydania książki w 2020 roku wyniósł 500 egzemplarzy. 

Warto dodać, że nowe wydanie książki można nieodpłatnie nabyć w siedzibie stowarzyszenia Moje Miasto, a także w Bibliotece Publicznej im. H.M. Góreckiego w Rydułtowach. 

ZOBACZ FILM PROMUJĄCY KSIĄŻKĘ "JO BYŁ UKRADZIONY, WYDANIE TRZECIE":

Jo był Ukradziony promocja ksiazki wydanie trzecie from studio-filmowe BP on Vimeo.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].