Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Policjanci z wizytą w "Zielonym Zakątku". Zawieźli tam słodycze

Tradycją stało się, że raciborscy policjanci odwiedzają w grudniu podopiecznych domów dziecka. Tym razem gościli w Placówce Szkolno-Wychowawczej „Zielony Zakątek” w Pogrzebieniu (gm. Kornowac). Na czele delegacji mundurowych stanął I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu, nadkomisarz Jarosław Gorzawski, który wspólnie ze stróżami prawa przekazał dzieciom słodycze.

Zostań niebieskim Mikołajem” to inicjatywa Komendanta Powiatowego Policji w Raciborzu insp. Łukasza Krebsa. Jej celem jest zebranie słodyczy przez mundurowych i przekazanie ich podopiecznym domów dziecka czy placówek, które pełnią taką funkcję. – Tym razem słodkości miały trafić do podopiecznych „Zielonego Zakątka”. Podczas wizyty w Pogrzebieniu, policjanci przekazali dzieciom smakołyki. Chcieli w ten sposób umilić im pobyt w placówce, szczególnie w okresie przedświątecznym – mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu nadkom. Mirosław Szymański.

Komendant Gorzawski w trakcie spotkania z maluchami podkreślił, że dla wszystkich stróżów prawa dzieci są najważniejszymi istotami na świecie. Wyraził przy tym wdzięczność za to, że mógł w imieniu raciborskich stróżów prawa i pracowników Policji wręczyć upominki.

źródło: KPP Racibórz, oprac. (d)

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].