Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Strażacy pomogli wynieść kobietę z mieszkania w Jastrzębiu

30 listopada o godz. 21.38 zastęp strażaków z Jastrzębia został zadysponowany na ul. Katowicką, gdzie w jednym z mieszkań o pomoc pryz pacjentce prosił zespół ratownictwa medycznego. 

Strażacy pomogli wynieść kobietę z mieszkania w Jastrzębiu
74-letnia mieszkanka Jastrzębia-Zdroju trafiła do szpitala na obserwację.

Strażacy pomogli wynieść kobietę z mieszkania w Jastrzębiu

74-letnia kobieta zasłabła w łazience, dlatego wystąpiło podejrzenie zatrucia tlenkiem węgla. Strażacy przyjechali pod wskazany adres, gdzie zespół ratownictwa medycznego już udzielił pierwszej pomocy kobiecie. Mundurowi sprawdzili stężenie tlenku węgla w mieszkaniu, jednak nie wykryto żadnego zagrożenia. Ostatecznie strażacy pomogli ratownikom medycznym w przeniesieniu pacjentki do karetki pogotowia. Kobieta była przytomna. Została przewieziona do szpitala na obserwację. 

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].