Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Hakerzy przejęli profil posłanki Gabrieli Lenartowicz

Nieznani sprawcy włamali się na facebookowe konto Gabrieli Lenartowicz i zmienili jej zdjęcie profilowe na flagę tzw. Państwa Islamskiego.

Hakerzy przejęli profil posłanki Gabrieli Lenartowicz
Gabriela Lenartowicz poinformowała o ataku hakerskim na swoje konto facebookowe za pośrednictwem Twittera. Do wiadomości dołączyła widok jej profilu na Facebooku z flagą ISIS w polu zdjęcia profilowego.

- 19 października 2020 roku padłam ofiarą ataków hakerskich. Rankiem, nieznani sprawcy włamali się na mój prywatny profil na portalu Facebook, zmienili zdjęcie profilowe na flagę Państwa Islamskiego (ISIS) oraz dokonali istotnych zmian w organizacji mojej strony na Facebooku. Niestety, na tę chwilę, ani ja, ani moi współpracownicy nie mamy dostępu do mojej strony. Robimy wszystko, aby odzyskać własność intelektualną, która była prezentowana na tym profilu - czytamy w oświadczeniu posłanki Gabrieli Lenartowicz.

Parlamentarzystka powiadomiła o ataku funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz agentów Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Podziękowała im za udzieloną pomoc.

- Wierzę, że już niedługo spotkamy się ponownie na stronie Gabriela Lenartowicz. Tymczasem - moimi narzędziami do kontaktu z Państwem będzie mój prywatny profil na Facebooku oraz konta na Twitterze i Instagramie - dodaje G. Lenartowicz.

Ludzie

Gabriela Lenartowicz

Poseł na Sejm

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
~lisek_zboczuś (31.0. * .38) 21.10.2020 17:26
oceniono 1 raz
1

Komentarz został usunięty ponieważ nie jest związany z tematem

~skinheadzik (31.179. * .1) 21.10.2020 09:56
oceniono 2 razy
2
Zgłoś

Co by się działo, gdyby takie coś przytrafiło się jakiemuś pisiorowi???
Lewackie media TVN(Tusk Vision Network) Gazeta Zaborcza już by miały wiadomość dnia, jak to pisiory stały się terrorystami. Oczywiście sprostowania, by później nie było.
A na TVP spokój, zero pastwienia się nad "ofiarą losu", ktora poniekąd sama jest sobie winna, bo tak się kończy klikanie w byle co, reagowanie na clickbaity.

mhl999 20.10.2020 21:58
oceniono 3 razy
3
Zgłoś

jedno mnie zastanawia co ABW miało by niby w tej sprawie zrobić? ewidentnie zaniedbanie jest po stronie posła, retorycznie zwanych osłem ;-)

~Lubię_Dym (31.0. * .55) 20.10.2020 12:35
0

Komentarz został usunięty z powodu naruszenia regulaminu

~Erni57 (5.172. * .206) 20.10.2020 11:07
oceniono 3 razy
-1
Zgłoś

Jak widać dalej nie jesteśmy bezpieczni w Internecie. Wszystkiego dobrego pani Poseł! Trzymamy kciuki za szybkie ujęcie sprawców