Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Racibórz: Wniosek Poczty Polskiej o dane ze spisu wyborców miał braki formalne

Poczta Polska zwróciła się do Do Urzędu Miasta Racibórz o udostępnienie danych ze spisu wyborców, m.in. numerów PESEL, miejsc zamieszkania, imion i nazwisk wyborców.

Racibórz: Wniosek Poczty Polskiej o dane ze spisu wyborców miał braki formalne

Wniosek Poczty Polskiej został wysłany wiadomością e-mail i nie był opatrzony podpisem kwalifikowanym. Raciborski magistrat zwrócił nadawcy uwagę na braki formalne wniosku i wezwał do ich uzupełnienia.

6 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
MariuszMaxWalonko 26.04.2020 09:10

Ojoj, chyba jednak wybory nie beda w maju :(

~tikiricka (207.244. * .90) 26.04.2020 09:06

WYSTARCZY SKORZYSTAĆ Z KPC... jest 14 czy tez 30 dni na udzielenie odpowiedzi,a w sprawach szczególnie trudnych to i 3 miesiące..a czy ta spec ustawa nie zawiesiła przypadkiem biegu terminów?
tak zwykle urzedy traktują obywatela, więc teraz Poczta Polska tez tak powinna być potraktowana. nie trzeba heroizmu, wystarczy przepisów przestrzegać

MariuszMaxWalonko 26.04.2020 08:44

Jestem w szoku, że Prezydent z PiSu zrobił taki manewr, a nie odgórnie wysłał nasze dane.. :)

~Raciborzanin2020 (37.47. * .21) 25.04.2020 23:28

Szanowni Dziennikarze. Moje miasto dostalo anonimowego maila o nasze dane wrazliwe. A Wy nie pytacie czy miasto je udostepni? Przeciez brak jest podstawy prawnej. Zapytajcie Prezydenta czy ma w ogole prawo je udostepniac!

erwin 25.04.2020 13:32

Ja już znam decyzję, a Wy? ........................

~emerytt (93.131. * .179) 25.04.2020 12:39

Te braki formalne to stary chwyt Sadu Pracy i ZUS