Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

W niedzielę kolejny pokaz filmu "Jo był ukradziony". Tym razem online

W niedzielę o godz. 18.00 odbędzie się kolejny pokaz filmu "Jo był ukradziony" w reżyserii Adama Grzegorzka. W związku z zagrożeniem epidemią, pokaz odbędzie się w internecie. 

W niedzielę kolejny pokaz filmu "Jo był ukradziony". Tym razem online

W niedzielę kolejny pokaz filmu "Jo był ukradziony". Tym razem online

- Pierwszy pokaz online cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego zaprezentujemy film na drugim pokazie - zapowiadają twórcy. "Jo był ukradziony" to poruszający fabularyzowany dokument opowiadający historię deportowanych w 1945 roku Ślązaków, w reżyserii Adama Grzegorzka na podstawie spektaklu i książki pod tym samym tytułem. Film stworzony z inicjatywy Stowarzyszenia "Moje Miasto" z Rydułtów.

Film będzie dostępny pod linkiem: https://bit.ly/2WQDmPT

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].