Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Wymyśl nazwę dla raciborskiej kranówki i wygraj 600 złotych

Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Raciborzu ogłosił konkurs na nazwę wody dostarczanej przez raciborskie wodociągi.

Wymyśl nazwę dla raciborskiej kranówki i wygraj 600 złotych

- Sprawmy żeby nasza wspaniała woda przestała być "kranówką". Nazwijmy ją. Wymyślenie nazwy to Państwa zadanie - informują raciborskie wodociągi. Nazwa powinna być maksymalnie dwuczłonowa i nawiązywać do Raciborza lub jego historii.

Organizatorzy konkursu czekają na propozycje nazwy dla raciborskiej kranówki do 15 października. Rozstrzygnięcie nastąpi 18 października.

Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 600 zł oraz możliwość zwiedzania wodociągów raciborskich razem z rodziną.

Regulamin oraz formularz zgłoszeniowy TUTAJ.

5 komentarzy

Śledź tę dyskusję
Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].
szatan 26.09.2019 14:07

Zdrojowka

~tratrak (46.134. * .163) 26.09.2019 13:15

Kryształ w Płynie

kwachu 26.09.2019 12:27

Kropla bezKitu

~fanklubprezesa (46.5. * .65) 25.09.2019 05:47

Grand Rura 2019

~Helmut (83.10. * .173) 24.09.2019 20:58

Proponuję StaroPOlówka