Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Jubileusz pracy dyrektora oraz powierzenie funkcji wicedyrektora

Dwa wyjątkowe wydarzenia miały miejsce w środę 4 września w starostwie powiatowym w Raciborzu.

Jubileusz pracy dyrektora oraz powierzenie funkcji wicedyrektora

Z okazji jubileuszu 30-lecia pracy zawodowej nauczyciela gratulacje z rąk starosty Grzegorza Swobody oraz wicestarosty Marka Kurpisa odebrał Sławomir Janowski – dyrektor Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 „Mechanik” w Raciborzu, który pracuje na tym stanowisku od 1 września 2015 r. Wcześniej, od 2001 roku, był dyrektorem w Zespole Szkół Mechanicznych im. Arki Bożka w Raciborzu. Pod jego kierownictwem szkoła współpracuje z licznymi szkołami wyższymi, zakładami kształcenia nauczycieli w organizacji praktyk pedagogicznych oraz lokalnymi firmami, w których uczniowie technikum i branżowej szkoły I stopnia realizują praktyki zawodowe oraz zajęcia praktyczne.

Tego samego dnia również Krzysztof Chrupajło, nauczyciel matematyki, otrzymał akt powierzenia funkcji wicedyrektora II Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Raciborzu.

źródło: Starostwo Powiatowe w Raciborzu, oprac. (d)

Ludzie

Grzegorz Swoboda

Starosta Raciborski

Marek Kurpis

Wicestarosta Powiatu Raciborskiego.

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].