Nowiny.pl
Nowiny.pl Regionalny Portal Informacyjny. Codzienny serwis newsowy z terenu Subregionu Zachodniego woj. śląskiego (powiat raciborski, wodzisławski, rybnicki, jastrzębski i żorski).
Sport.nowiny.pl
Sport.nowiny.pl Serwis sportowy z regionu. Piłka nożna, siatkówka, koszykówka, biegi. Wyniki, tabele, zapowiedzi.
Praca.nowiny.pl
Praca.nowiny.pl Regionalny serwis z ogłoszeniami o pracę oraz informacjami w rynku pracy. Łączymy pracowników i pracodawców w całym regionie.
InspiratON
InspiratON Projekt edukacyjno-medialny „InspiratON – Czas na Zawodowców”, który pomaga uczniom wybrać dobrą szkołę, ciekawy zawód, a potem znaleźć pracę lub założyć własną firmę.
RowerON
RowerON Projekt „RowerON – wsiadaj na koło, będzie wesoło” to promocja regionu, jego walorów przyrodniczo-kulturowych, infrastruktury rowerowej oraz zachęcenie mieszkańców do aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Sklep.nowiny.pl
Sklep.nowiny.pl Sklep.Nowiny.pl powstał w odpowiedzi na coraz szersze potrzeby naszych czytelników i mieszkańców regionu. Zapraszamy na zakupy wyjątkowych limitowanych produktów!
Kupuję - smakuję
Kupuję - smakuję Projekt „Kupuję - smakuję. Wybieram polskie produkty” promujący lokalnych i regionalnych producentów żywności oraz zakupy polskich produktów.
Czas nas Śląskie
Czas nas Śląskie Konkurs promujący lokalne i regionalne produkty i usługi wraz z przyznaniem znaku jakości „Czas na Śląskie”
Instytut Rozwoju Inspiraton
Instytut Rozwoju Inspiraton Instytut powołaliśmy do życia w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na przystępne kursy online rozwijające kompetencje zawodowe. Naszą misją jest tworzenie kursów wspierających rozwój kariery naszych kursantów.

Ruszają przygotowania do memoriału, ważna informacja dla kierowców

W związku z organizacją strażackiego memoriału 12 sierpnia o godz. 6.00 zostanie zamknięty parking na pl. Długosza obok pomnika św. Jana Nepomucena, gdzie zostanie rozstawione wesołe miasteczko.

Ruszają przygotowania do memoriału, ważna informacja dla kierowców

Zamknięcie parkingu przy kolumnie ze św. Janem Nepomucenem to nie koniec utrudnień w ruchu związanych z organizacją strażackiego memotirału. Harmonogram przedstawia się następująco:

  • 16 sierpnia, godz. 6.00 - częściowe zamknięcie parkingu przy betonowej scenie na pl. Długosza (stawianie sceny koncertowej),
  • 16 sierpnia, godz. 16.00 - całkowite zamknięcie parkingu na pl. Długosza,
  • 17 sierpnia - 18 sierpnia - zamknięcie pl. Długosza dla ruchu kołowego, a także ulic Nowej, Basztowej, Piwnej i Węglowej oraz częściowe zamknięcie ulic Mickiewicza i Solnej.

Zobacz również:

Zapoznaj się z regulaminem
zaloguj się lub załóż konto, żeby zarezerwować nicka [po co?].